Üdvözlöm a Kövecses Autósiskola honlapján!

Felnőttképzési nyilvántartási szám: B/2020/004778

Autósiskola azonosítószám: 9302 - iskolavezetői azonosítószám: 10805

Kövecses Ferenc vagyok - már több, mint 33 éve - 1990 óta dolgozom aktívan járművezető szakoktatóként - 1995. óta iskolavezetőként is tevékenykedem. Több autósiskola neve alatt folytattam tevékenységemet, amelyet 2011. óta már saját autósiskolámban végzek.

Járművezetői tanfolyamokat: Személygépkocsi ("B"), Motorkerékpár ("A1", "A1B", "A2", "A"), Moped ("AM"), Tehergépkocsi ("C"), Tehergépkocsi + nehézpótkocsi ("CE"), Személygépkocsi + nehézpótkocsi ("BE", "B96") kategóriákban szervezek.

Tevékenységemet Pincehely, Simontornya, Ozora, Gyönk, Hőgyész, Szakály, Regöly, Tamási településeken, valamint vonzáskörzetükben végzem. Tantermi elméleti tanfolyamot a fentieken kívül bármely településen tartok - megfelelő számú jelentkező esetén!

Tantermi tanfolyamok havonta indulnak - megfelelő számú jelentkező esetén.

Az internetes (elearnig) tanfolyamokra folyamatosan lehet jelentkezni!

Iskoláknak szívesen segítek szabály ismertető órák keretében és közlekedési vetélkedők szervezésében, valamint azok lebonyolításában.

Kamatmentes részletfizetési lehetőség!

Ingyenes saját készítésű tananyag!

Kedvező árak!

Várom érdeklődését!