MENÜ

9302  -  KÖVECSES AUTÓSISKOLA  -  PINCEHELY

A sikeres forgalmi vizsga utáni teendők:

 

Vezetői engedély kiadása: 

A Tolna Megyei Kormányhivatal Szekszárdi Járási Hivatala Műszaki Engedélyezési és Fogyasztóvédelmi Főosztály Közlekedési és Útügyi Osztály Szekszárd, Kiskorzó tér 3. a sikeres forgalmi vizsgát követő 3 munkanapon belül elektronikus igazolást küld a kormányablaknak - amennyiben a tanuló igazolta az elsősegélynyújtási végzettségét, amennyiben még nem rendelkezik közúti elsősegélynyújtó vizsgával, úgy annak megszerzését követően be kell mutatnia a járművezetői vizsgabizottságon - amelyet a tanuló a vizsga utáni 4. naptól kereshet fel, ahol elindítják a vezetői engedélyt iránti eljárást, melyhez a személyi igazolvány, lakcímkártya, vezetői engedély (ha van) és az orvosi alkalmassági igazolás szükséges.


 

Az első vezetői engedély kiállítása illetékmentes.

 

Hírek

 • Jelentkezés e-learning tanfolyamra
 • Frissítve:

  2018. május 27.

 • KÖVETKEZŐ TANFOLYAM

  Tanfolyamok havonta indulnak!

  Online tanfolyam folyamatosan!

 • ISKOLÁK FIGYELEM!

  Igény esetén általános és középiskolákban is szabályismertető órák!

 • B125 (motor jogsi B-vel)

  Tanfolyamok folyamatosan indulnak, várom jelentkezésüket!

Asztali nézet